FRACHT MORSKI

Celem naszej firmy jest świadczenie najlepszej jakości usług spedycji morskiej zgodnie z wymaganiami stawianymi nam przez Klientów.

 

Specjalizujemy się w organizacji transportu kontenerów (FCL) i drobnicy kontenerowej (LCL) i ładunków konwencjonalnych. Posiadamy szeroką sieć agencji morskich na całym świecie dzięki czemu możemy

sprawnie realizować transport kontenerów zgodnie z warunkami zawartymi w kontraktach handlowych naszych Klientów (door - door, door – port, port – door, port – port).

 

Szeroka współpraca z największymi armatorami zapewnia naszym klientom konkurencyjne stawki frachtu morskiego w imporcie i eksporcie, regularne załadunki na statki oceaniczne oraz atrakcyjny czas transportu.

Zapewniamy kompleksową obsługę spedycyjną kontenerów w portach Gdyni, Gdańska, Szczecina, Hamburga i Bremerhaven oraz dostawy i odbiór kontenerów z powyższych portów transportem samochodowym i kolejowym.

 

Oferujemy również kompleksowe usługi dotyczące obsługi towarów po wyładunku z kontenera (przeładunki, co-packing, magazynowanie, dystrybucja, supply chain management).

Oprócz organizacji spedycji kontenerów standardowych zajmujemy się rownież transportem kontenerów specjalistycznych: open top, flat rack i chłodniczych (reefer).

Copyright © 2012 UNITY LOGISTICS | CMS by Quick.Cms | Projekt i realizacja: